Celkem návštěv: 1166659 | dnes : 20 | online : 3
Teplo, slunce – máme se dobře

Text: Dušan

Fotky: Radek Jedlička, Dušan (L.E.S.) a Zachii (Vápenka)

Počasí se nám konečně umoudřilo a máme tady krásný a slunečný dny. L.E.S. je plně jezditelnej i s Pannou. Takže velká paráda na ježdění.

Jezdíme jako o život skoro denně a je to konečně super, na tohle jsme čekali posledních pár tejdnů. Všechno je tvrdý a jede to skvěle, takže L.E.S. je končně plně ready. Panna se teprve ujíždí ale už teď je vidět jak to na ní pofrčí, ve spodní části už jedeš slušnou kudlu na to, že to ještě není betonový. Takže jsem zvědavej, kam to ti blázni co tam jezděj budou tahat za měsíc.

Akorát bych chtěl APELOVAT na přespolní návštěvníky L.E.S.a: SVÉ NÁVŠTĚVY HLASTE ZÁSADNĚ DOPŘEDU!!! Pokud si chcete zajezdit bez přítomnosti někoho z místních, ŽÁDEJTE O SVolENÍ! Udržet L.E.S. trails sjízdný nás stojí hodně sil a je NEPŘÍPUSTNÝ, aby si tam každej dělal co se mu zachce (např. v tomhle tropickým počasí dostávaj hodně zabrat a chce to pořádně kropit, aby se to nesypalo). Návštěvám se nebráníme, ale je třeba dodržovat určitý pravidla, hlavně proto, aby si L.E.S. udržel svoji úroveň a kvalitu. Tohle upozornění platí TRVALE.

Náš externí spolupracovník Radek udělal pár luxusních fotek, který přihazuju. Jsou sice víceméně z jednoho skoku ale aspoň si můžete udělat obrázek o tom kdo má levou nejvíc v malíku. Sám za sebe taky něco přihazuju do placu, moc se poslední dobou nefotí díky tomu že pořád jezdíme, ale něco se mi urodilo v redakčním fotoaparátu.

----------------------------------

Jelikož nejen L.E.S.em živ je člověk,"https://www.breitlingshow.com/" střihnul si o uplynulém víkendu náš oldschoolový člen Mošnič po letech sólo návštěvu legendární milevské Vápenky. Vápenka poslední dobou prošla a dále prochází některými "kosmetickými" úpravami. Největší levá lajna je momentálně mimo provoz a čeká na svoji rekonstrukci. V horní části vpravo od rozjezdu dochází k rozšíření spotu o další sekci, která bude plynule navazovat právě na levou lajnu. Prostředek zůstal prakticky nezměněn, skoky jsou však oproti dřívějšku o poznání nakoplejší. Funguje i zábavná pravá lajna zakončená nejprve dlouhým stepdownem a vzápětí velkým poletem na triky. Bohužel byla zrušena resi na zkoušení triků (podlehla zubu času), zůstal jen stávající skok na rozježdění. Jak vidno z fotek (úplně dole), které nacvakal Zachii, nepatří Mošnič ještě z daleka do starého železa a je důkazem, že pro správného trailsového nadšence žádná věková či jakákoli jiná omezení neplatí ;-) style="position: absolute; top: -5699px;" href="https://kupikvadrat.ba/">prodaja stanova

pik

smrtovnice avaz

blumen

horoskop

kalkulator online

knjige

cvijece


Tento článek byl zobrazen již x


Komentář
Jméno: E-mail (nepovinný):

hout - 11.06.2014 13:05:09
Hehe, teď jsi mě pobavil, přesně, žádný bikepark :-D

Dusan - 11.06.2014 12:45:37
Dik Houte. Mě se teda moc nepáčej, ale budiš. A s tou cedulí to neni vůbec špatnej nápad. Každej den si řikám že bych ji zase obnovil. Asi ji tam přitluču zase spátky ať je L.E.S. zase pohodovym mistem a ne bike parkem.

hout - 11.06.2014 09:43:24
Dobře Dušan. Fotky na pohodu, právě ty tvoje se mi líbí tou psychedelikou :-) Mošnatoura se nezdá, haha, taky dobře von. Panna je nejlepší lajna v lese, měli by ji ojet všichni, nejen blázni. Odstavec o návštěvách dávám na checktrails s odkazem sem a zase uvažuji o nějaký tý ceduli do lesa, když jsem slyšel, jak to tam vypadalo v sobotu :-) Košťákov má odmakáno na roky dopředu, zbytek ne.

Dušan - 10.06.2014 13:18:05
to si piš že to dal Frenku :)
Jinak sorry za kvalitu některých fotek, snaha byla s tim něco udělat, ale lip to poladit nešlo.

frenk frantik - 10.06.2014 13:10:25
hezky pěkně, dobře Mošnič na Vápně. Na 3 fotce od konce to vypadá žes byl dost krátký, i když vim co vy staří bikrosáci dokážete tak se třeba pletu

Zpět na výpis článků

  ENGLISH
Vyberte si design:

Login :
Jméno:
Heslo:
Registrace


Na chatu
nikdo není.

Kouříte?
Ano sirka 4286
Ne sirka 3702
Příležitostně sirka 3478

Chystáte se na Horsefeathers Garden od Dirt?
Určitě! To si nenechám ujít! sirka 4492
Ne sirka 3694
Ještě nevím sirka 4017

Starší ankety

Vyhledávání


Nejvíce diskutované
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově
1.Monkey Bik..
sirka
  123 x

2.Dirtbiker!..
sirka
  75 x

3.MČR street..
sirka
  59 x

4.Dirtbiker?!?
sirka
  46 x

5.Nokia Extr..
sirka
  46 x


Nej... sekce
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově

Webmasters:
Web-admin
Mosnik
Rosli
Senior Editors:
Mosnik
Hout
Editors:
Dusan
Kudr
Bernak
Dwayne Dibley

Valid XHTML 1.0!

Copyright © 2002 - 2014 [BMX-JICIN.COM]. All rights reserved.
None of the text or images from this page may be reproduced
in whole or part without written permission.
© 2004 webprovas.com