Celkem návštěv: 877405 | dnes : 134 | online : 6
Lesní blog II

Text: Hout

Photo: Hout, Mates

Lesní blog II, uplynulý víkend, 5.-6.6. 2010. Červen na krku, počasí na draka, dlouho jsme nadávali, Kudr div nezešílel, nakonec ale přeci jen teplo a slunce, hurá. V pátek ve čtyři úprk z práce, Kudr se stavuje před pátou, vyměňujeme basu za novou a letíme tam, no tam přece. Prosluněný les už jsem dlouho neviděl, to je ale příjemné. Zeleň v kombinaci s úhlednými hromadami hlíny v trailsových tvarech, to je lék a to jakože lék na všechno. Kdo nepoznal, neví. Okamžitě jsme ve výborný náladě, naděje neděle, v neděli to možná půjde. Chytáme se lopat a rejčů, kope se kope, levá lajna stále není dodělaná, chybí nájezd na druhým, doladit druhý dopad, udělat komplet rovinu s boulí mezi druhým třetím, prokopat se dolu před transferem na prostředek a jak se ukázalo, přeházet nájezd na třetím. Původní plán, v sobotu večer mít na oko hotovo, v neděli pojezdit. V pátek kopem s Kudrem na dva, počasí luxus, kde je zbytek party? No kde? Hulení v Čechách nemá vybudovanou tradici... teda vlastně trailsy, tím to asi bude. Heh.

Dáváme staráčka, oheň, buřty, chytrý řeči. Trubadůr zůstává tradičně v lese a my se přesouváme do JC, ještě jedno pívo s Bernem a akorát na půlnoc doma. Pohoda. V sobotu poklidná vstávačka, na 11 se přesouvám opět do roboty. Dobrá vlna, pecky v uších, jedu jak střela. Rovinka mezi druhým třetím se rýsuje, boule hotová, prokopáno na transfer a je to. Měříme třetí, ale ten je do prdele krátkej. Přehodit nájezd o půl metru, pak ale bude krátkej další skok, ten budeme muset taky přehodit. Nakonec tedy přeci jen dojde na celou levou lajnu, na tu dementní levou lajnu, kterou jsem chtěl už dávno překopat. A bude to jinak, bude to lepší, bude to hustý, máme radost. Kope se do úmoru až do večera, nejdřív s Kudrsanem na dvojku, pak na trojku, nakonec se přeci jen parta jakž takž sešla. Hout, Kudr, Dušan, Sherlock, Mates, Bern... Vojta se zamiloval nebo co, na les nehraje, to je vůůůl, hehe.

Kope se moc, v rukách křeče, bolej záda, mozoly, je to zlo. Večer levá nahrubo stojí, vypadá přibližně stejně jako dříve, jen o skok míň, místo skoku boule a hlavně větší, všechno je to větší. K tomu transfer na druhým z prostřední a pak zase zpátky do prostřední, dobře to vypadá. Baby lajna je dodělaná, našejpovaná, šest skoků v řadě pro každýho, lehký nejvíc, zde se odpouští ledacos. Kudr ještě večer proskakuje Baby na 1, Holmes taky a to je to sakra měkký. To půjde ale úplně samo, až to ztvrdne. Hout zkouší ESO lajnu, ty klopenky jsou hodně na sobě, to bude chtít ještě hodně potunit a nebude to stejně sranda. Uvidíme. Opět dáváme nějaké ty buřty, s kremžskou hořčicí na černocha vynikající. Přesun k Šukům na zahrádku, ta nikdy nezklame. Cucám pívečko a padá mi hlava, náročný den, žádná o tom. Parta hecuje drumec, že prej na jičínský diskošce. Dobrej drumec mám rád, chvíle hecovačka zaletět ještě do Kaufu pro nějaký proviant, jo a ne, ale ne, srát na to, opouštím partu a dobře dělám. K ránu přichází esemeska, zase se zjevil Karl Thomasson, švédská krev je k nezastavení, hehe.

Neděle, svítíčko svítí, ještě tepleji než v sobotu, to je nádhera. V 11 v lese, sám jako kůl v plotě, MP3 jede, zvykám si. BIG DIG, Vojtova drenáž, vyháním vodu a čekám. Schne to, ono to schne, spodní voda a bezedná vlhkost zmizela. Po roce konečně blíží se doba BIG DIG, už brzo, brzičko. Radostí chytám poslední zbytky sil a našejpovávám nový nájezdy na levý, čímž je přestavba v podstatě hotová. Yes jou, už budeme jenom jezdit. Postupně přijíždí parta, někdo zevlí, někdo něco plácá, někdo staví drop. Všichni čekaj, co se bude dít. Objevuje se zmoženej Kudrsan, Kuba Najman dorazil, a tak teda jo, zkusíme to. Kudrsan se obrňuje, na Houta zbyla zase jen truckerka. Levá je tvoje synu, beru si střed, tam je boule a ta by tě mohla ztrestat. Banda obléhá skoky a jde se na to. Naskakovák na levý se změnil, poprvý Kudr přelítává, napodruhý dává a první na levý letí úplně na pohodu, to je dobře. Jsem na řadě, tvl. ten nájezd je vysokej jak kokot, to bude chtít rychlost, ještě slyším nějaký dementní řeči ohledně bezpečnosti, no radši jedu. Šlapej, hoď bikros přes bouli a leť, letím... a jsem dlouhej jak svině. Hurá, to je dobrá zpráva, to půjde. Za chvíli Kudr nalítává levou, Hout má naladěnej prostředek, měníme lajny. Levá jde, jen ten naskakovák je krátkej a je to do zatáčky fest. Kudr na prostřední předvádí slušnou show, kdy hledá snad všechny možný i nemožný způsoby, jak se popasovat s boulí. Jen pro pořádek, jedná se o klasickou zrychlovací bouli asi 30 čísel vysokou, háček je ale v tom, že metr za ní začíná na tu rychlost docela ostrej zub dolu a hned za ním se zvedá nájezd. Vymyšleno na projíždění po zadním (jako sestupák), ale tohle Kudr nikdy nedělal a dává opravdu zajímavý comba. Nakonec se rozhodnul pro variantu skákat, whatever, každý dle svého gusta a skills. Kudrsan nalítává, jde to v poho, povede se mu zaletět i transfer z druhýho do levý, máme radost. Levou jdou pokusit ještě Kuba Najman s Holmesem, po spoustě harakiri vyjížděčkách a zahazovačkách první dali, Holmes skoro i druhej. Všechno jde hodně rychle do kytek, přeci jen to bylo čerstvě nahozený a ani desky nevezmou všechno. Takže přeplácat, ještě chvilku skočit a zase přeplácat.

Konečný verdikt asi takovýto. Levá je komplet nová lajna, žádná nudle, žádný hrot, zkrátka pěkná sekce s trochu krkolomným začátkem, který prověří kdo na to má a kdo ne. Až se ujede, bude super. Prostřední nahání trochu strach, obzvlášť v kombinaci s boulí, ale holt progres je potřeba. Skok je to příjemný, vysoký, tak to má být. Radost udělaly nový transfery, ten druhý zatím není ještě hotový, ale bude brzy a půjde taky. ESO lajna je jediný lesní otazník, u ní ještě tápeme v temnotách, uvidíme. Každopádně současný les nemá s tím loňským (a ani s tím po BHC) mnoho společnýho. Všem doporučuju si vzít před Řáholec Jamem volno a přijet už v pátek, kdy bude podstatně méně lidí a více prostoru pro poklidné najetí. Ušetříte si tím možná v sobotu zkaženou náladu zdlouhavým nalítáváním. Checkujte fotky, zatím jen skoky, trochu neučesaný po těch deštích, ale lepší než drátem do oka. Něco z ježdění přidáme snad ještě tento týden. Díky čau.

Hudbou víkendu je Disgrafix, moravská hip hopová skvadra z Mikulova se pohybuje na české scéně už od roku 1997 a na jejich projevu je to znát. Po několika klipech vyšlo v roce 2007 debutové album Zakázané ovoce, jede mi v uších pořád, příjemná změna oproti pražské Wich/PSH/Supercroo scéně. Kdo má rád hip hop, Disgrafix doporučuji.

Audemars Piguet Replica Watches www.hitop.me


Tento článek byl zobrazen již x  ENGLISH
Vyberte si design:

Login :
Jméno:
Heslo:
Registrace

Na chatu
nikdo není.

Chystáte se na Horsefeathers Garden od Dirt?
Určitě! To si nenechám ujít! sirka 212
Ne sirka 204
Ještě nevím sirka 301

Starší ankety

Vyhledávání


Nejvíce diskutované
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově
1.Monkey Bik..
sirka
  122 x

2.Dirtbiker!..
sirka
  75 x

3.MČR street..
sirka
  59 x

4.Nokia Extr..
sirka
  46 x

5.Dirtbiker?!?
sirka
  45 x


Nej... sekce
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově

Webmasters:
Web-admin
Mosnik
Rosli
Senior Editors:
Mosnik
Hout
Editors:
Dusan
Kudr
Bernak
Dwayne Dibley

Valid XHTML 1.0!

Copyright © 2002 - 2014 [BMX-JICIN.COM]. All rights reserved.
None of the text or images from this page may be reproduced
in whole or part without written permission.
© 2004 webprovas.com