Celkem návštěv: 877402 | dnes : 131 | online : 4
HF dirt contest Rakovník

Text: Hout

Předminulý víkend, 23.-25.7.2010, jsme zase trochu cestovali. Plány nemalé, v pátek Rakovník check, v sobotu Klauzíkovy závody v Rakovníku, v sobotu večer přesun na Fluff Fest do Rokycan, v neděli hrozný pogo na Municipal Waste. Leč všechno nakonec dopadlo úplně jinak a vůbec ne špatně.

Odjezd už v pátek v původně dvouautový plný sestavě jičínských lesních příznivců. Avšak v pátek chčije a prej že já nejedu,rolex day date replica on nejede, ona nejede a tamten taky ne. Výsledek? Hout, Kudr a Berňák, kterej šlape na pedál tranďákovi, aspoň bude dost místa a máme kde spát. Po cestě nabíráme v největším dešti stopaře, to bude dobrá karma, paráda. Okolo osm jsme v Rakovníku, kde nás má čekat Klauzík, který ovšem ačkoliv ví že přijedeme, bere telefon tak na každý pátý pokus, hehe, dobře von. Ale jsme kluci zkušení, vyznáme se a napoprvý trefujeme cestu ke skokám přes celý město. Skoky malý, leč docela zajímavý, částečně v zemi částečně nad zemí, celkem snad devět skoček, přičemž půlka z toho je naše EMO, akorát protransferovaný. Nice. Jediný zádrhel, je to fakt prochcaný. Klauzíkovi se nakonec po dlouhých peripetiích dovoláváme a odjíždíme za ním směr koupaliště, přes celý město, vůbec se nám tam nechce, ale tak jedeme a uvidíme. A moc dobře jsme udělali. Luxus nejlepší oldschool koupaliště za hodně moc dlouho ve stylu Eliška má ráda divočinu, uprostřed super strašidelnej barák s velkým pódiem (a hned je jasný, kde budeme spát, muhahá) a parádní hospodou uvnitř s neméně vydařenou obsluhou. Superlativa jak z americkýho filmu, já vím, ale nám se tam fakt moc líbilo. Nakonec nacházíme Klauze, chčije jako svině, odnášíme si stůl na pódium pod střechu a řešíme všechno možný. S jasným tušením, že zítra se stejně nezávodí, se Kudrsynek s Bernem vyndávají točenou žlutou limčou s vodkou, za 30 neber to, hraje k tomu DJ a ještě se soutěží v zatloukání hřebíku obrácenou stranou kladiva. Vyhrává Klauz, protože nepije, srab. Ráno se budíme na podiu v celý bandě, ještě jsme to vyšpičkovali trampolínou, lepší lože jen tak nenajdete.

Závody jsou přesunuty na neděli, pro nás je ale důležitější Fluff Fest, takže sorry Klauzíku. Koupačka, hurá na oběd a plánovaný přesun do Rokycan. V tom Evička zlatíčko valí smsku, že prý neofiko zpráva, že Municipal Waste nepřijedou. No tvl. co to je? Voláme, zjišťujeme, za hodinu ofiko zpráva, zrušili celou evropskou tour. No ale do hajzlu, sedíme jak opařený. Kudrsynek se těšil snad půl roku a já se taky těšil a Bern se taky těšil. Heh. Co budeme dělat? Zůstaneme v Rakovníku, koupíme si pívo a půjdeme se podívat na Rakovnický cyklofest do města na downtown sjezd. Tak teda jo. Doráží za náma z Práglu ještě Mošnatoura, jdeme to zchecknout, nuda v Brně jako svině, to jsou neskutečný sporťáci na těch mašinách a na kole to jezdit neumí. Náladu spravuje jen bier a slečna se psíkem, která postává opodál. Odpoledne utíká jak voda, jedeme se podívat na skoky, no pěkně je to mokrý pěkně, dáváme místní pizzu, docela dobrá a jedeme zpátky na koupák daleko daleko, prý nějaký koncerty budou. Na koupáku nám týpek strká poukázky na další pívo, že prý je rád, že jsme dorazili. Taky jsme rádi. Sedíme, koukáme občas trochu zaplácáme, kapely hrajou tři a v 10 se musí končit, takže to hrozně hrotěj. Přichází poslední kapela, zvučí, Kudr bystří, dává první pecku, Kudr jde dopředu, dává druhou, jdeme s Bernem taky, dává třetí a jdeme do poga, pak už jen extáze, všichni. Marajade dámy a pánové, tleskám ještě dnes a děkuji za fantastický hudební zážitek. Zde více info bandzone.cz/marajade, Marajade nejvíc. V euforii obrovský začínáme s Morganem a končíme ráno, každý po svým. Každopádně za tohle stálo za to jet do Rakovníku city, bez řečí.

V neděli teda ty závody, není nám úplně dobře po ránu, že jo. Jedem to ocheckovat, jezdí se, všichni trénujou, my máme hlad a jedem se najíst. Kudrsynek coby náš hlavní jezdec opilej vyvádí hovadiny, jak ten bude jezdit není spoustě lidem jasný, pohoda. Mlaďák se k nám už v noci přidal, to je taky člen dokonale zapadající do JC skvadry, sranda se koná veliká. Po obědě se vracíme zpátky, trénink probíhá vesele, malý kola skoro nula, velký kola docela jo, Hout bere majk, Mlaďák s Bernem jdou porotcovat a Kudr zachránit bmx kategorii, hehe, ještě že nás Klauzík má. Okolo půl třetí startuje kvalda a finále jamu dohromady, mtb pak bmx, celkem nějakých 20 lidí, docela pohoda. Místních taky pár přišlo a ty skoky prostě vybízejí k trikování a podle toho to taky vypadalo, pěkné pokoukání to bylo. Velký kola i přes absenci velkých českých mtb pornohvězd dávaly velice, točky, barspiny, flipy, pouštěčky, biče, slušný slušný. Netro vyježděnej jak svině, 360 biče, oppo 360, double bič, superman variace, jen ta zpáteční technická lajna mu dělala trable a zabránila jeho bezkonkurenčnímu vítězství. Klauzík doma to sypal všude, flipy, barspiny, točky, všechno za velkýho ohlasu domácího publika. Všem však vypálil rybník snad taky domácí killer Pepa Brych, který dával nejčistší jízdy plný triků a to porota ráda vidí, což mu vyneslo nečekaný první flek, dobrá práce. Malý kola jely jen ve třech, Kudrpes, Žiri Karlík a tuším Tomáš Vlček. Kudr rozjezdil dvoudenní opici a vyndal dost, 360 nejvíc ve stylu, pouštěčky, čistý beko, trailsový triky všude, nebylo o ničem pochyb. Žiri Karlík si jezdí to svoje a mě to baví. Biče, točky, barspiny, supermany, vždyť to znáte. Tom Vlček taky nejel špatně, ale přeci jen takový level jako předchozí dva to zase nebyl.

Po jamu ještě následoval besttrick, Netrovi chybělo málo k lehkýmu superman seatgrabu ve 360, Klauzík chtěl backflip nohand, který taky nevyšel, vítězství tak urval čistým double tailwhipem na prvním skoku Žiri Karlík, máme radost.

Vyhlásit výsledky, rozdat ceny od sponzorů a konečně si dát voraz pod náročným víkendu, hehe. Mlaďák je čerstvej a zůstává, Kudrsánek odolává ďábelským svodům a nezůstává, Bern řídí, bereme čáru nach domů. Cestu ještě zpříjemňuje Vanda, Mlaďákova sestřenka, to je kočička, kupuje si placku rumu, cestou do Prahy vypíjí, no to je sranda, svody ďábelský podruhé. Tak a dost, kočička vystoupit, zbytek nastoupit a jedeme domů.

Dlouhý a výživný víkend plný spousty zážitků, ze kterýho si odnášíme poznatek, že v Rakovníku se nám na koupališti moc líbí, až budeme mít cestu kolem, rádi se zastavíme. A pak samozřejmě, Marajade rules, na příštím Řáholec Jamu se těšte, my se taky těšíme. Díky čau.

PS: Fotky nejsou, všechno se stihnout nedá. Video najdete na dolekop.com


Tento článek byl zobrazen již x  ENGLISH
Vyberte si design:

Login :
Jméno:
Heslo:
Registrace

Na chatu
nikdo není.

Chystáte se na Horsefeathers Garden od Dirt?
Určitě! To si nenechám ujít! sirka 212
Ne sirka 204
Ještě nevím sirka 301

Starší ankety

Vyhledávání


Nejvíce diskutované
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově
1.Monkey Bik..
sirka
  122 x

2.Dirtbiker!..
sirka
  75 x

3.MČR street..
sirka
  59 x

4.Nokia Extr..
sirka
  46 x

5.Dirtbiker?!?
sirka
  45 x


Nej... sekce
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově

Webmasters:
Web-admin
Mosnik
Rosli
Senior Editors:
Mosnik
Hout
Editors:
Dusan
Kudr
Bernak
Dwayne Dibley

Valid XHTML 1.0!

Copyright © 2002 - 2014 [BMX-JICIN.COM]. All rights reserved.
None of the text or images from this page may be reproduced
in whole or part without written permission.
© 2004 webprovas.com