Celkem návštěv: 877400 | dnes : 129 | online : 3
Catty Woods - den druhý

Text: Hout

Foto: Hout, Kudr

Druhý den na Catty Woods, dobře jsme se měli. Dorazili jsme okolo půl pátý, svačinka a jde se na to. Po včerejšku už to šlo samo. Jet lag odeznívá, na skoky už jsme si zvykli, začínáme si to užívat. Nalítali jsme další lajnu, klopka, pár skoček normálních rozměrů, semtam transfer, obrovský stepup a za ním díra dolů s okamžitou rychlostí na 50, Audemars Piguet Replica Watches naskakovák, pěkně dlouhej polovysokej divnoskok a poslední načutlej polet jak hovado. Nic složitýho, za chvíli to máme. Leč mně nesedí předposlední, kde to mám jednou jen tak tak a Kudr to těžce zahraňuje na posledním, když zatáhnul moc vysoko a byl krátkej. Odražený oba kotníky, konečná, Kudrsynek je z toho pěkně nešťastnej, snad to bude dobrý. Celkově už to máme docela najetý, z hlavních lajn, které jezdí lokálové, nám chybí jen jedna. A to bych nebyl Hout, abych neměl zase nějaký připomínky. Ono je to jako dobrý, je to super, nicméně celý Catty se dají rozdělit na dvě části. Horní část, malý skočky, který se mírně zvětšujou, nic speciálního, podobný lesu, pak kopec dolu a dolní část, kde jsou vzhledem k rychlosti krátký a hrozně nastřelený skoky, který vysílají do nebe a mají sakra prudký dopady. Když se to trefí, je to nejvíc paráda, vylítnete, největší doba ve vzduchu, dopadnete do dokonalýho radiusu, sekundu jste na zemi a zase raketa země vzduch na pár sekund. Jenže, není ale vůbec jednoduchý odhadnout, jak moc se odrazit, aby člověk nebyl ani krátkej ani dlouhej, vůbec to není jednoduchý. Obě varianty se dají dát úplně bez problémů a kotníky i zápěstí zpívají haleluja. Zkrátka, není to zadarmo, není to jednoduchý a není to jen o tom, že to držíš a letíš si, tak jak to máme rádi. Mimochodem, na tomhle trikovat je úlet, neskutečně těžký. Tento víkend tu má být velký jam, spousta sponzorů, spousta profi jezdců, budou se dít asi velký věci.

Samostatnou kapitolou jsou lokálové. Naskáčou všichni všechno, jezdí bez helmy, bez chráničů, nebojí se toho. Co je ovšem zajímavý, ani jeden z nich nemá žádný megastyl, spíš naopak. Jediný Chris Janis, producent PAWoods videí a jeden z hlavních aktivistů Catty Woods, jediný on jezdí docela ve stylu, jinak to není žádná sláva. Jinak je to stejný jako u nás, probírají se skoky, ženský a k tomu se jezdí, pořád dokola, klasika. Další zajímavostí bylo, zatímco ostatní jezdili, odněkud zespoda se pořád ozývaly rány, jak tam někdo plácal. Skoro když už byli všichni pryč, objevil se tam odsud starší týpek, bříško, pokérovanej, veze si kolečko a lopatu. Tatík jak vyšitej, dvě děti a sám tam někde plácá skoky, zatímco ostatní jezdí. Úlet. Dal se s náma do řeči, že prej Česká Republika super, že tady to je taky dobrý, že maj Casino a několik strip clubů a děvky a všechno. Hehe, dobře von. Tak jsem mu povyprávěl, že my zase máme v Čechách krásný holky, děvky nepotřebujeme, pivo je levnější než voda a můžeš si ho dát v poklidu kdykoliv před barákem na lavičce. Prej kdyby neměl děti, jede k nám.

Večer měla zkoušku kapela našich spolubydličů z Groove Palace, luxusní prostor v podkroví, naštýlovanej jako všechno v tomhle domě, hráli moc zajímavou a po hudební stránce dost profesionální hudbu ve stylu „psychedelic music“, jak tomu oni říkají, těžko popsat, každopádně moc dobrý. Koukněte na myspace.com/pleasantcorners. Musel jsem to vyfotit, protože to stálo za to. Checkujte fotky, s těma dvouma kytaristama právě sedím v obýváku, před chvílí dohulili fajfku, jeden byl včera na pohovoru kvůli práci a vyhodili ho, protože neprošel drogovým testem (ano, taková věc tady existuje). Prostě neuvěřitelní typové.

Zajímali jsme se taky o Posh trails, věřte tomu nebo ne, ale i ty se nachází v Bethlehemu a jsou možná ještě lepší než Catty. Zatím jsme tam nebyli, neznáme přesnou cestu, zjistíme a zítra tam letíme. Do třetice jsou tu ještě jedny trailsy, takzvaný „Steel City“, který prej taky nejsou špatný. Co dodat, Bethlehem je střed vesmíru.

Další info čekejte brzy.


Tento článek byl zobrazen již x


Komentáře
hout - 03.09.2010 06:36:56
No jo Kubo, to jsou taky naši spolubydlící, páni kocouři. Žádná zábavná historka se k nim zatím bohužel nevztahuje. Kudrsynek je prostě vyfotil a mně se to líbilo.kuba najman - 02.09.2010 18:01:47
trošku jsem zklamanej, čekal jsem odstaveček o té kočce z posledních fotek:D:D


  ENGLISH
Vyberte si design:

Login :
Jméno:
Heslo:
Registrace

Na chatu
nikdo není.

Chystáte se na Horsefeathers Garden od Dirt?
Určitě! To si nenechám ujít! sirka 212
Ne sirka 204
Ještě nevím sirka 301

Starší ankety

Vyhledávání


Nejvíce diskutované
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově
1.Monkey Bik..
sirka
  122 x

2.Dirtbiker!..
sirka
  75 x

3.MČR street..
sirka
  59 x

4.Nokia Extr..
sirka
  46 x

5.Dirtbiker?!?
sirka
  45 x


Nej... sekce
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově

Webmasters:
Web-admin
Mosnik
Rosli
Senior Editors:
Mosnik
Hout
Editors:
Dusan
Kudr
Bernak
Dwayne Dibley

Valid XHTML 1.0!

Copyright © 2002 - 2014 [BMX-JICIN.COM]. All rights reserved.
None of the text or images from this page may be reproduced
in whole or part without written permission.
© 2004 webprovas.com