Celkem návštěv: 877402 | dnes : 131 | online : 3
Posh trails - Labor Day pojezd

Text: Hout

Je pondělí, 6. září, aktuální čas v Pennsylvanii 10:38 PM, nebo chcete-li 22:38. Sedím si v našem rasta domě, popíjím nejlevnější pivo a přemýšlím, čím zaplnit další stránky amerického deníku. Je to týden, co jsme zde, potkali jsme spoustu nových lidí, nemožné si zapamatovat všechny ty nový jména, spřátelili jsme se s našimi hostiteli tady v Groove Palaci, jezdili na Posh trails, Catty Woods, zažili atmosféru amerického trails jamu.

Kromě ježdění si užíváme starosti se sháněním a zařizováním káry,www.gradeonewatches.me nepříjemná to věc a zdlouhavá, která občas důkladně prověří moji angličtinu. Pak nešťastná událost s ohnutím S&M rámu, sehnat novej, pořešit, poskládat, zaznamenat do budgetu a udělat vykřičník, že je rozpočet o pár set dollarů kratší. Jaké jsou další plány zde? Především koupě auta, to je teď nejdůležitější věc, která se musí vyřešit co nejdříve. Až budeme mít vlastní káru, můžeme si dělat co chceme, s mentalitou Američanů (nejvíc přátelští lidé) nás vždycky nechají někde přespat a budeme moct trochu pocestovat. První cíl je Woodward, tam chci Kudrsynka vzít, protože to opravdu stojí za to. Pak další trailsy v Pennsylvanii, je tady toho ještě hodně co objevovat, možná zastávka v Pittsburghu na pár dnů, zajezdit s bratry Potocznými, Doylem, Walkowiakem, Krisem Bennetem... Dál se uvidí, asi návrat zpět do Bethlehemu, což je naše základna. Bohužel nemůžeme pořád spoléhat na Groove Palace, ačkoliv jeho obyvatelé by s tím možná neměli problém. Do konce září se totiž musí vystěhovat, každý jinam, uvidíme, co budeme dělat potom. Nakonec to tady uzavřeme, vyzvedneme ženu v New Yorku a vydáme se autem napříč Amerikou do Austinu, kde začneme psát zase nový příběh. Nic víc, nic míň.

Ale zpátky do Bethlehemu, dnes jsme byli opět na Posh, který jsou prostě nejvíc. Půl hodinky si pošlapat na kole a jsme okolo půl druhý tam. Místní zatím skoro žádný, je tu svátek, Labor Day, asi zřejmě rodinné záležitosti. Bavíme se trochu s jedním z lokálů o Mike Aitkenovi, který se tady nešťastně smotal. Bylo to prý na posledním skoku největší lajny, která ovšem zase až tak velká není, hodně mě překvapilo, že zrovna na takovým nezáludným skoku se Mike rozbil. Inu, člověk nikdy neví.

Testuju nový bike, chainstay (zadní vidle) je znatelně kratší, což vede nekompromisně k poletům na zadek, trvá mi pár jízd než se srovnávám. Ale jde to, je to kratší, je to hravější, není to vůbec špatný. Lítáme s Kudrem vlaky jak o život, cvakáme pár foteček, ale ten fotograf nám tady stejně chybí, je těžký nejezdit a fotit, když jsi v takovým ráji. Cvakám Kudrovi nofoot cancan, on mně pěkný xko a dost, jdeme zase jezdit. Nejvíc jsme si oblíbili takovou prostřední lajnu s několika transfery a slušným poletem na konci, všechno tak akorát velký a příjemně kopající, no je to radost, co si budeme povídat. Objevili se ještě Francouzští přátelé kdo ví odkud, jezdí dost slušně, pak ještě jeden týpek, amík, prý bydlí asi 7 hodin odsud, ten jezdil taky dost ve stylu. Ovšem neztrácíme se v žádným případě. Protahuju na fotku onehand table hned do onefoot tablu na druhou, to se líbí. Kudr sekunduje nekompromisním lookbackem a 360 na docela slušným skoku. To lokály zvedá ze židlí, vyhecovanej Kudrsynek přidává 360 x-up a nakonec luxusní 360 table, ze kterýho všichni chčijou. Dobře von. Pomalu končíme, diskutujem ještě chvíli s týpkem z Austinu, který se tady vyloupnul a loučíme se se všemi.

Další super den na Posh, já bych vám to přál vidět a zkusit. Zajímavé, jak jsou lokálové vyndaný, když někdo na jejich skokách trikuje. Ačkoliv se jedná o pravděpodobně nejlepší trailsy na světě, návštěvy PRO riderů jsou zde velmi sporadické, letos se prý neobjevil skoro nikdo. Nechápu, Woodward je odtud ani ne 3 hodiny autem a odreagování je to veliké. Kdyby tady byl takový Dudo, který dokáže sázet ty svoje triky všude, tak se z něj nadobro poserou, žádná o tom. Další dny si dáváme chvilku pauzu, o Catty i Posh jsme vám už něco napsali, vystříleli munici, až se nám povede pořídit auto, zase se ozveme, ať víte. Stay tuned.


Tento článek byl zobrazen již x


Komentáře
ptr - 12.09.2010 22:15:05
hezky pekne, jako vzdy :-) gratuluju ke kare, ted uz jste uplne nezavisl a vysmati -) jo a kdyby nekdo mel zajem, tak dalsi fotky z jamu vc. kudra checkujte tady:
http://www.flickr.com/photos/joshstauffer/4959728825/in/photostream/
http://thelastpeople.com/catty_labor.html

kuba najman - 12.09.2010 14:51:43
fotky krása! a těším se na další etapu obsahující už to auto:-)

papal - 10.09.2010 17:45:32
hoj hosi.kurna mazane to tam mate!skoda stareho ramu ale hlavne zes to dobre poresil.fotky vynikajici hned bych tam byl nejradsi!snad by to nejak klaplo s tou navstevou v zime.uidime.tady je hrozne pocasi!:(majte sa hezky a tesim se na dalsi report.trailsu zdar.:)

masoo - 09.09.2010 13:34:59
Im on your wave!


  ENGLISH
Vyberte si design:

Login :
Jméno:
Heslo:
Registrace

Na chatu
nikdo není.

Chystáte se na Horsefeathers Garden od Dirt?
Určitě! To si nenechám ujít! sirka 212
Ne sirka 204
Ještě nevím sirka 301

Starší ankety

Vyhledávání


Nejvíce diskutované
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově
1.Monkey Bik..
sirka
  122 x

2.Dirtbiker!..
sirka
  75 x

3.MČR street..
sirka
  59 x

4.Nokia Extr..
sirka
  46 x

5.Dirtbiker?!?
sirka
  45 x


Nej... sekce
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově

Webmasters:
Web-admin
Mosnik
Rosli
Senior Editors:
Mosnik
Hout
Editors:
Dusan
Kudr
Bernak
Dwayne Dibley

Valid XHTML 1.0!

Copyright © 2002 - 2014 [BMX-JICIN.COM]. All rights reserved.
None of the text or images from this page may be reproduced
in whole or part without written permission.
© 2004 webprovas.com