Celkem návštěv: 877402 | dnes : 131 | online : 4
9th street jam a Eastside trails

Text: Hout

Foto: Všichni

Jak jsme již avizovali, v sobotu 23. října byla na programu jam na 9th street, který podpořil Red Bull a taky Empire. Na 9th street jsme dorazili trochu se zpožděním okolo čtvrté odpoledne, kdy byl již jam v plném proudu. Po zkušenosti z Catty jamu jsem neměl žádná velká očekávání a tak to taky dopadlo. Obyčejné odpolední ježdění zpestřené pouze přítomností Red Bull kočiček, který vám s úsměvem rádi přihrají nějakou tu plechovku, když potřebujete křídla. Účast jezdců veliká, řekl bych tak kolem čtyřiceti, možná víc. Ze známých tváří Chase Hawk, Joe Rich, Morgan Wade se objevil, Kevin Porter, Tom Dugan, Clint Reynolds, Sean Sexton a spousty dalších, hublot big bang king power replica který mi vypadli. Někdo dával víc někdo míň, Tom Dugan štýlo velký, Chase trochu zklamal, Morgan se na tomhle klasicky motá, Sexton to tam má dost, korunu má na hlavě Kevin Porter, který dokáže protrikovat lajnu s největší jistotou a třeba čtyři 360 za sebou mu taky nedělají žádný problém a to i ve variacích, hustý. Já jsem moc nejezdil, lidí hodně zábavy málo, takže pár jízd a dost. Kudrsynek lítal dost, na kameru vyndal i pár slušných sérek, klasický Švédsko. Okolo půl 6 byly Red Bull slečny pryč a jam pomalu vyhasínal. V podstatě to žádný jam nebyl, žádná hudba, žádný speaker, žádný program, zkrátka jezdíme. Nic světobornýho. Za zmínku však ještě stojí místní děti. Je jich hodně, od 10 do 14 let, jezdí všichni bez brzd, všichni dokážou proskákat hlavní lajnu a dokonce i nakládat třeba condory nebo nofoot cancany, no to chčiju. Nová mladá trailsová krev, kterou u nás marně vyhlížím, hlína smrdí, street jede, v Austinu to takhle zvrácený není, alespoň někde. Okolo 7 jsme to zatáhli a vydali se do našeho bytu. Po cestě jsme shodou okolností potkali hodně slušný nábytkový vetešnictví, takže už jsme zařízení jako páni. Sofa sice zatím ještě není, ale co není, může brzy být, yes jou.

Večer dáváme Počátek, zajímavý film na snové téma, žena i Kudr vytuhávaj, dokoukávám sám, no chtělo by to míň akce a víc dotáhnout tu myšlenku a byla by to velká pecka. V neděli jsme zváni Clintem Reynoldsem na Eastside, dorážím v závěsu za Kudrem okolo čtvrtý, zanedlouho se rozjíždí session. Lidí okolo deseti, lokálové, ze známých Joe Rich, Clint Reynolds, James Nutter a Stew Johnson, hlavní postava produkce Props videí. Celkově jsme už dost z místních lidí potkali letos v Bethlehemu, což je příjemné zjištění. Hlavní lajna je pokropena, jde se jezdit. Vypadá to dobře, trochu si to checkuju, Kudr se trápí s druhým skokem, který se přelítává a musí se brát vysoko. Nalítávám bez potíží, akorát na konci známý nehorázně vysoký hip doleva mě trochu zlobí, tohle je jak parkový hip a s tím nemám moc zkušeností. Ale dá se, zvykám si. Všichni lítají v hodně slušným štýlu, vejšky věžičky, šály, nádhera, tohle je jiná liga než Bethlehem. Lajnu si najíždíme, je dobrá, ale skoro každý skok má nějakou tu záludnost, jeden se přelítává, na dalším svítí, pak není přesně vidět dopad, tenhle se dá zahranit, když se za něj vezme moc, no na každým je něco a člověk si musí dávat bacha, když si to chce užít a pořádně lítat. Jezdí se s přestávkami až do večera, je to radost zase skoro po dvou týdnech jezdit na něčem opravdu dobrým a tahle lajna dobrá je. Ostatní lajny zatím nejsou ready, přeci jen je tady pořád hodně sucho a ani hlína není nic moc, s tímhle se toho moc dělat nedá. Deště prý přichází obvykle v listopadu, v té době se dává všechno do kupy na zimu. No to jsem zvědav, je tady spousta hustých a macatých lajn. Uvidíme.

Od Joe Riche jsme se dozvěděli ještě o dalších trailsech, který jsme včera navštívili, o tom ale zase příště. Díky čau.

https://www.hubmagic.cz


Tento článek byl zobrazen již x


Komentáře
kuba najman - 28.10.2010 08:29:02
ten east side je krásnej! Clint musí jezdit hustě a s Joem bych strašně rád pokecal!!!
Hele máte se krásně. My s krigim jsme skoro bikrosáci nejezdime tu teď tejden nic jinýho než pump track a serii klopenek z kopce a do kopce:D
Skoky maj makat o vikendu jen pro lokali co kopali (takze vcetne i nas!)
Zdravíme z oceánie do texasu:-)

Papal - 28.10.2010 02:40:25
Proste nejvic!!!!!:)


  ENGLISH
Vyberte si design:

Login :
Jméno:
Heslo:
Registrace

Na chatu
nikdo není.

Chystáte se na Horsefeathers Garden od Dirt?
Určitě! To si nenechám ujít! sirka 212
Ne sirka 204
Ještě nevím sirka 301

Starší ankety

Vyhledávání


Nejvíce diskutované
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově
1.Monkey Bik..
sirka
  122 x

2.Dirtbiker!..
sirka
  75 x

3.MČR street..
sirka
  59 x

4.Nokia Extr..
sirka
  46 x

5.Dirtbiker?!?
sirka
  45 x


Nej... sekce
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově

Webmasters:
Web-admin
Mosnik
Rosli
Senior Editors:
Mosnik
Hout
Editors:
Dusan
Kudr
Bernak
Dwayne Dibley

Valid XHTML 1.0!

Copyright © 2002 - 2014 [BMX-JICIN.COM]. All rights reserved.
None of the text or images from this page may be reproduced
in whole or part without written permission.
© 2004 webprovas.com