Celkem návštěv: 1148858 | dnes : 49 | online : 4
Les 29.6.2011

Text: Hout

Foto: Hout, Kuba Najman

Skoro dva měsíce jsou tomu, co jsem se vrátil z Austinu. Od té doby jsem defakto nejezdil, volný čas zasvětil kopání a kopání. Les to bezpochyby potřeboval. Střízlivé odhady, že to za měsíc bude, se nějak nevyplnily, les stále není pro rok 2011 ready.www.tttime.co Ale už se to blíži. Co že se to tam děje? Už jsem to zde říkal, vše nahoru a vše doprudka, tím myslím DO-PRUD-KA. Jako jsme to viděli tam, no tam za tou louží v kraji pennsylvánským. Pro našince to vypadá na první pohled jako nesmysl, prostě moc, leč my si to zkusili a ono to je takhle nejvíc, trailsový ježdění posunutý na jiný level. Kdo nezkusil, neví, však uvidíte, vy co najdete odvahu.

Ovšem žádné strachy, na rozježdění zůstala Baby lajna, EMO, Sherlockova Baby 2, Backshit, levá ani prostředek se také oproti loňsku dramaticky nezměnily, zkrátka, každý si tady najde to svoje. A tak to má být.

Jak jsme aktuálně na tom? V podstatě je potřeba dodělat už jen konec BIG DIG lajny, vše ostatní je hotový. Najíždění vůbec nepřeje v poslední době velmi rozmarné počasí, neuděláš nic. Prozatím jsem zkusil pouze Backspace, první skok je hovaďák, bude dost rychlosti? Toť otázka. Po roce zase kolena, od Kudrsana rukavice, helmu a děj se co děj. Letím, trochu panák, ale je to tam načisto z první, ještě podepsat, dokonce jsem dlouhý. Yes, máme radost, rychlost na první je dostatek, už teď je to polet jak hovado a to to bude rychlejší, mnohem rychlejší. Nechci ani domýšlet, co se bude dít na druhým skoku, nejvíc. Velkou radost z toho máme. Další najíždění je v plánu v nejbližších dnech, jestli teda vydrží počasí.

A teď, pro všechny nedočkavce a přátele lesa, poslouchejte. Na příští víkend, tedy 9.7., jsme naplánovali menší opening session, první v roce 2011. V lese pořádně pojezdíme a večer si dáme koncerty ve městě u hastroše, kde se mimo jiné představí i Kudr ve své premiéře coby zpěvák v kapele. No je na co se těšit, né že né. Zváni jsou všichni, kdo nepřijede, ten to projede. Za týden v lese díky čau.


Tento článek byl zobrazen již x


Komentáře
hout - 30.06.2011 08:13:49
hehe, to my taky frenku. jen to chce týden bez deště, ty nový věci tu vodu hrozně sajou a dokud to nebude beton, tak to nepůjde.

frenk - 29.06.2011 22:36:04
no Houte, jsem na to zvědav


  ENGLISH
Vyberte si design:

Login :
Jméno:
Heslo:
Registrace


Na chatu
nikdo není.

Kouříte?
Ano sirka 4024
Ne sirka 3419
Příležitostně sirka 3192

Chystáte se na Horsefeathers Garden od Dirt?
Určitě! To si nenechám ujít! sirka 4174
Ne sirka 3433
Ještě nevím sirka 3718

Starší ankety

Vyhledávání


Nejvíce diskutované
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově
1.Monkey Bik..
sirka
  123 x

2.Dirtbiker!..
sirka
  75 x

3.MČR street..
sirka
  59 x

4.Dirtbiker?!?
sirka
  46 x

5.Nokia Extr..
sirka
  46 x


Nej... sekce
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově

Webmasters:
Web-admin
Mosnik
Rosli
Senior Editors:
Mosnik
Hout
Editors:
Dusan
Kudr
Bernak
Dwayne Dibley

Valid XHTML 1.0!

Copyright © 2002 - 2014 [BMX-JICIN.COM]. All rights reserved.
None of the text or images from this page may be reproduced
in whole or part without written permission.
© 2004 webprovas.com