Celkem návštěv: 851348 | dnes : 11 | online : 11
Řáholec Jam 2011 - info

Text: Hout

Foto: Krigi, Bern, Hout

„Go as fast as you can and pull back as hard as you can.“ – Brian Foster. Ano, jeď rychleji, lítej vejš, v tomto duchu proběhne v sobotu 27.8.2011 letos znovu Řáholec Jam. Lesní trailsová slavnost, kde jinde než v lese, na který nesmí chybět nikdo, kdo to myslí s ježděním a lítáním na kole alespoň trochu vážně. Kdo byl, ten ví. Tady jsou základní fakta, co vás čeká a nemine, co byste mohli vědět.

Datum: Sobota 27.8. 2011

Kde: V lese

Les?: Trailsy v lese Řáholci, cokoliv říkat netřeba. Lajny pro všechny, od Baby až po BIG DIG, račte si vybrat. Kousek do rybníka a kousek na benzínku, která jede nonstop, co chcete víc.

Start: Dopoledne, jak to komu vyjde. Doporučuju přijet už v pátek nebo klidně dříve a les si předem v poklidu najet.

Program: Celodenní ježdění, vlaky a zase vlaky, super šílený soutěže jako vždy na kole i bez něj, kde si každý přijde na svý, zevlink a pohoda, beer bude, kejta na grilu bude, všechno bude.

Soutěže?: Vždyť to znáte, zkusíme 360, zkusíme tohle, zkusíme tamto, spousta nových nápadů, je na co se těšit. Předem vyhlašuji soutěž i o nejlepší masku, Usáma bude, loni králík v podání Filipa Tomance z Vizovic, meze se fantazii nekladou.

Účast: Kdo ví. Česká dirtovo-trailsová špička na malých i velkých, zahraniční návštěva se chystá z Německa, Maďarska, ... nechme se překvapit. Velmi slušně je rozjednaná jedna návštěva americká a to by byla velká pecka. Potvrdíme, až to bude na beton upečený.

Afterparty: Yes!!! Hospoda U dvorecké louže asi 500 metrů od lesa. K poslechu a tanci zahraje BrainDead se zpěvákem Kudrem a nesmí chybět samozřejmě vynikající Nukleární Hovada. K tomu ještě dáme nějakou tu hospodskou soutěž, ať je veselo.

Nocleh?: Ale jistě, všichni spíme v lese. Pokud nejsi na punk, postav si stan, místa je všude dost.

Řáholec Jam 2011 podporují: DC, eSatna.cz, Cykloferda.cz a Red Bull. Velké díky, bez podpory by nebyly soutěže a bez soutěží by nebyl Řáholec tím, čím je.

Zváni jsou všichni co mají na les kule, malý kola, velký kola, cokoliv, doprovody, slečny i zevláci, punkeři a pogeři, na Řáholci se nenudí nikdo. Dotazy směřujte na mail bmx.hout(at)email.cz popřípadě ke Kudrovi na fuckbook.


Tento článek byl zobrazen již x


Komentáře
frenk frantik - 14.08.2011 20:36:21
to kuba najman: ozvy se mi prosim na mail frenk.frantik@seznam.cz

kuba najman - 04.08.2011 13:08:32
Na Buildthewoods.co.uk jsem taky koukal, to se mi líbilo. Ještě bych to poslal Markovi Noblovi na Deluxe.com, ten je taky pro každou špatnost a klidně Dominikovi Wrobelovi na Woozybmx.com, všechno to je Evropa.
Na Moustache.cz sázim dnes a Joe Richovi jsem taky už psal mail, hehe

frenk frantik - 03.08.2011 17:51:05
paráda, pozvánka už i na buildthewoods. Dobře vy, těšíme se


  ENGLISH
Vyberte si design:

Login :
Jméno:
Heslo:
Registrace

Na chatu
nikdo není.

Vyhledávání


Nejvíce diskutované
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově
1.Monkey Bik..
sirka
  122 x

2.Dirtbiker!..
sirka
  75 x

3.MČR street..
sirka
  59 x

4.Nokia Extr..
sirka
  46 x

5.Dirtbiker?!?
sirka
  45 x


Nej... sekce
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově

Webmasters:
Web-admin
Mosnik
Rosli
Senior Editors:
Mosnik
Hout
Editors:
Dusan
Kudr
Bernak
Dwayne Dibley

Valid XHTML 1.0!

Copyright © 2002 - 2014 [BMX-JICIN.COM]. All rights reserved.
None of the text or images from this page may be reproduced
in whole or part without written permission.
© 2004 webprovas.com