Celkem návštěv: 1148859 | dnes : 50 | online : 4
Řáholec Jam 2011 - update

Text: Hout

Foto: Kuba Najman, Hout, net

Řáholec Jam klepe na dveře, již příští víkend v sobotu 27.8., kde jinde než v lese. Vynikající zpráva přišla z Pittsburghu. Už loni jsme se o tom bavili, moc tomu nevěřili, letos do toho zase trochu šťouchli, vyměnili si pár mailů a teď už je to na beton. Mark Potoczny, jeden z nejlepších a nejznámějších trailsových jezdců Ameriky, přijede na Řáholec Jam. Jezdec Deluxe (mimochodem léta byl členem Hoffmann týmu), velký štýlař žíjící v Pittsburghu v Pennsylvanii, kde jezdí s lidmi jako Chris Doyle, Mark Mulville, Brian Yeagle, Kris Bennet, Ryan Popple a dalšími, zkrátka velký trailsový pán. Kdo by neznal jeho legendární trailsy vedle silnice, minirampu na zahradě, velký jamy každý rok.. Navíc Mark je hodně fajn člověk, pohodář jak má být, tohohle týpka byste si neměli nechat ujít, další příležitost se jen tak nenaskytne. Aby bylo jasný, o co jde, tohle jeho orologi replica rolex videjko hovoří za vše:

!!! Checkujte jejich hudbu na myspace, myslím, že to bude příjemným zpestřením večírku a trochu uklidnění od tvrdého nátěru v podání BrainDead a Nukleárních Hovad. Odkaz zde: www.myspace.com/rattlesnakerampage .

Třetí novinkou je další podpora Řáholce a to od Jägermeisteru. Těšte se na drinky, sličné kočičky nabízející tento lahodný bylinkový mok a taky samozřejmě nějakou tu flašku pro soutěživce.

Soutěže budou všeho druhu, vždyť to znáte. Pro letošek však máme vymyšleno celou řadu nových, neokoukaných a na některé populární osvědčené soutěže z roků minulých dojde samozřejmě taky. Jedinou novinkou, kterou prozradíme už teď, bude soutěž masek, nejlepší budou dobře odměněni, takže si něco vemte, ať je sranda.

Jinak les se pomalu vzpamatovává z velkých dešťů, tohle léto je peklo, však to víte všichni. O uplynulém víkendu proběhla po dlouhý době slušná session, konečně se zase lítaly větší lajny, především BIG DIG nebyla moc odzkoušená, teď už je a funguje bez problémů, máme radost. Fotky hovoří za vše. Starší menší lajny jako Baby a EMO jsou ready dlouhodobě, levá s prostřední neurazí nikoho, zbytek pro odvážné.

Zkrátka, všechno je připraveno, teď jen se dohodnout s Honzou Zákopčaníkem, aby nám poslal trochu slunce a Řáholec bude nejvíc.

Řáholec Jam 2011

Sobota 27.8.

L.E.S. trails

Afterparty: Hospoda U dvorecký louže, zahrají Rattle Snake (UK), Nukleární Hovada, BrainDead.

Řáholec podporují: DC, eSatna.cz, Cykloferda.cz, Red Bull a Jägermeister.


Tento článek byl zobrazen již x  ENGLISH
Vyberte si design:

Login :
Jméno:
Heslo:
Registrace


Na chatu
nikdo není.

Kouříte?
Ano sirka 4024
Ne sirka 3419
Příležitostně sirka 3192

Chystáte se na Horsefeathers Garden od Dirt?
Určitě! To si nenechám ujít! sirka 4174
Ne sirka 3433
Ještě nevím sirka 3718

Starší ankety

Vyhledávání


Nejvíce diskutované
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově
1.Monkey Bik..
sirka
  123 x

2.Dirtbiker!..
sirka
  75 x

3.MČR street..
sirka
  59 x

4.Dirtbiker?!?
sirka
  46 x

5.Nokia Extr..
sirka
  46 x


Nej... sekce
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově

Webmasters:
Web-admin
Mosnik
Rosli
Senior Editors:
Mosnik
Hout
Editors:
Dusan
Kudr
Bernak
Dwayne Dibley

Valid XHTML 1.0!

Copyright © 2002 - 2014 [BMX-JICIN.COM]. All rights reserved.
None of the text or images from this page may be reproduced
in whole or part without written permission.
© 2004 webprovas.com