Celkem návštěv: 1148859 | dnes : 50 | online : 5
Milevsko s Markem Potocznym

Text a foto: Hout

V pondělí, 29.8.2011 jsme vzali Marka Potocznyho a společně s Kudrem se vypravili do Milevska ukázat Markovi aspoň ještě jedny český trailsy, který za to stojí. Vápenka je Vápenka, spíš dirtový skoky než trailsy, ale pořád po lese asi nejlepší místo tohoto typu u nás, co si budem povídat. Letíme jak střela, v jednu jsme v Milevsku, ke Kohoutovi na guláš jako vždycky. Mark si ho nejvíc oblíbil, do 5ti dolarů guláš i s pivem, kdyby to prý bylo v Americe, nejí nic jinýho. Že bychom rozjeli v Americe gulášový business? Hehe.

Po obědě rovnou na Vápenku, checkujeme, klasika, za chvíli se objevuje Štěpán Herink, nazdar kamaráde. Onýs není, jezdí s námi Bečvi, ten na tom horským hodně vyčistil štýlo a občas si skočí i Štěpán. Skoky jednoduchý jako vždy, oproti minule ale přestalo foukat a docela se to rozjelo, velká lajna je nabroušenější, docela nás to baví. Kudr s Markem lítají jak o život, já si beru foťák a cvakám nějaký fotky, některý se myslím docela vyvedly, však koukejte okolo. Mark protahuje různý jeho triky jako suicide bez sedla, onehand x, nothing, nofoot x-up, ty jeho parádní tably. Ke konci dne vysílá na nový pravý lajně slušný sérky, trailsový štýlo in da house, www.handbagsdesigner.cn to je paráda. Kudr se točí jak o život, jako vždy. Na posledním dole vejška ve 360 tabelu nejvíc, hustý. Štěpán pokukuje po mým kole, na malým neseděl roky, bere ho a jde to zkusit do resi.. Turndown za chvilku, onefoot table jak ho umí jen on, Štěpánovi svítí oči, prý by to na tom malým pořád ještě šlo. Máme radost. Já pro změnu projíždím jeho horský, tohle je pro důchodce, vždyť to na tom malým baví mnohem víc na těch skokách, jak je to hravější, obratnější. Nechápu všechny cyklisty, který to mají v ruce a jezdí trailsy na velkým, nechápu.

Den utekl jak voda, loučíme se, mizíme nach Praha. Markovi už po Řáholci otrnulo, poslední dva dny v Čechách, bude večírek, hehe. Pěkný den v Milevsku to byl, dobře nám bylo. Příště Francie, Kill the Line, taky to nebylo málo. Díky čau.


Tento článek byl zobrazen již x


Komentáře
adam robenek - 16.09.2011 10:13:31
Kudr 36table ta první nejvíc !!  ENGLISH
Vyberte si design:

Login :
Jméno:
Heslo:
Registrace


Na chatu
nikdo není.

Kouříte?
Ano sirka 4024
Ne sirka 3419
Příležitostně sirka 3192

Chystáte se na Horsefeathers Garden od Dirt?
Určitě! To si nenechám ujít! sirka 4174
Ne sirka 3433
Ještě nevím sirka 3718

Starší ankety

Vyhledávání


Nejvíce diskutované
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově
1.Monkey Bik..
sirka
  123 x

2.Dirtbiker!..
sirka
  75 x

3.MČR street..
sirka
  59 x

4.Dirtbiker?!?
sirka
  46 x

5.Nokia Extr..
sirka
  46 x


Nej... sekce
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově

Webmasters:
Web-admin
Mosnik
Rosli
Senior Editors:
Mosnik
Hout
Editors:
Dusan
Kudr
Bernak
Dwayne Dibley

Valid XHTML 1.0!

Copyright © 2002 - 2014 [BMX-JICIN.COM]. All rights reserved.
None of the text or images from this page may be reproduced
in whole or part without written permission.
© 2004 webprovas.com