Celkem návštěv: 851355 | dnes : 18 | online : 15
Lesní blog - březen/začátek dubna 2014

Text a fotky: Dušan

Co se událo za posledních 14 dní. Jako hlavní věc bych zmínil, že Kudrsynek se začíná zotavovat ze svého zranění, dal do kupy novýo oře a pomalu se dostává do formy. Na jeho bikecheck se podíváme třeba jindy. Snad nebude mít v plánu se pochlubit někde jinde :)

Jinak co se trailsů týče tak vršek je jezditelnej celej krom Sherlockovky, jejíž zprovoznění je s otazníkem. Kdo ví jak to s ni dopadne... Chtělo by to někam napojit, aby to mělo smysl dávat do kupy, takže doufám, že se nás sejde pořadná banda o víkendu a něco s tim uděláme.

Za poslední dva tejdny přihazuju pár fotek, snažil jsem se kapesním foťákem vyfotit co se dalo. Minulej víkend se spíš jen digovalo, ale s viditelným výsledkem... zvětšilo se WCčko a Dick. V tejdnu se doladil zbytek, aby se dalo o víkendu jezdit. Proběha taková lokání session a nakonec se připojila i Lomnická parta, bylo to první větší ježdění letos, takže se lítalo celý odpoledne. Pěkný počasí, oheň a pivko, bylo nám dobře. Ostatně z fotek si udělejte obrázek sami.

Ještě připomínám, že tento tejden proběhně L.E.S.ní vítání jara! Takže určitě doražte, bude se jezdit, digovat, a samozřejmě beerovat. Sud zajištěn! Lopaty sebou, máme jich ňáko pomálu. Pulitry netřeba budou kelímky.

Zatím zdar a sílu sejdeme se v sobotu dopoledne v L.E.S.e!


Tento článek byl zobrazen již x


Komentáře
Dušan - 10.04.2014 16:41:59
Já bych prozatim jen posunul ten nájezd do předu a místo toho mrdu na bejby uďál ňákej vyskakovák do klopky. To by mohlo jit.


hout - 10.04.2014 16:32:58
To jo, cesta k rozjezdu je to pohodová, ale blokujem tím lajnu, která by mohla být docela dobrá. Z toho současnýho stepupu by se dal udělat docela pěkný skok s vysokým dopadem a kdyby se to pak ještě nějak rozpůlilo, část na Baby a část na nový stepup, docela to vršku pomůže, další lajna. Dohodnem se na místě.

kudr - 10.04.2014 16:17:11
varianta zrusit/presunout stepup se mi docela libi, akorat se tim zrusi nejsnazsi cesta jak se dostat od sezeni k rozjezdu, dalsi vec jestli nebude efektivnejsi vyuzit bandu v sobotu na zprovozneni toho spodku...uvidime kolik nas bude

hout - 10.04.2014 14:02:41
Ta Sherlockovka je problém, není kam ji napojit. Do toho WCčka to asi nepůjde nikdy, případně s hrozným hrotem. Mě tam napadla varianta ji zlomit trochu jinam a napumptrackovat to, ale taky by to kdoví jak nejelo. Nejlepší by bylo zrušit současný stepup a napálit to tam, udělal by se stepup na druhý straně tý díry, vlastně obráceně než je teď. Holt by už stepup nebyl zadarmo a člověk by si k němu musel doskákat. Koneckonců, kdo jezdí stepup? Občas Kudr, občas Dušan, možná Mates nebo Holmes.. Tohle by stálo za zvážení.
Nebo hecnem ten spodek, taky by se to dalo a jestli se kvůli počasí nebude jezdit, mohli bychom s tím něco udělat..

Dušan - 10.04.2014 12:23:50
Tak pecka, ja si řikal že tam byla ňáká dobra víla. Ještě se musí posunout ten nájezd, páč z tohodle tam nedolítneš. V sobotu to uděláme )

Honza - 10.04.2014 09:42:02
Dušane Sherlokovku jsme poladili minulou středu dopoledne, je to vymetený od bordelu, hotová první klopenka a odrazy, stačí poladit odraz do WCčka a může se lítat :))

Dušan - 09.04.2014 10:16:47
To jsem rád Houte že se ti to libí, aspoň si mužu říct že to nědělám zbytečně. Dik. Jinak jsem dal uělat samolepky, tak doufám že to do soboty stihnou.

hout - 09.04.2014 09:32:58
Yes, dobře Dušan. Nejvíc jsou poslední dvě fotky, zase se bude spravovat a Mr. Křeč, největší štýlkař.


  ENGLISH
Vyberte si design:

Login :
Jméno:
Heslo:
Registrace

Na chatu
nikdo není.

Vyhledávání


Nejvíce diskutované
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově
1.Monkey Bik..
sirka
  122 x

2.Dirtbiker!..
sirka
  75 x

3.MČR street..
sirka
  59 x

4.Nokia Extr..
sirka
  46 x

5.Dirtbiker?!?
sirka
  45 x


Nej... sekce
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkově

Webmasters:
Web-admin
Mosnik
Rosli
Senior Editors:
Mosnik
Hout
Editors:
Dusan
Kudr
Bernak
Dwayne Dibley

Valid XHTML 1.0!

Copyright © 2002 - 2014 [BMX-JICIN.COM]. All rights reserved.
None of the text or images from this page may be reproduced
in whole or part without written permission.
© 2004 webprovas.com